Ochrona antykorozyjna

We shine with surfaces

Ochrona antykorozyjna

Feycolor zapewnia ochronę przed korozją we wszystkich popularnych systemach powłok, zarówno w prostych i tanich opartych na żywicach syntetycznych, podkładach i warstwach zewnętrznych, lakierach grubowarstwowych czy bogatych w cynk podkładach i systemach epoksydowych, poliuretanowych i polisiloksanowych.

Zapewniamy ochronę przed korozją

Obiekty takie jak podziemne lub naziemne zbiorniki, turbiny, pompy czy zakłady chemiczne muszą być wysoce odporne na działanie środowiska i gwarantować długotrwałą ochronę przed korozją. Użytkownik musi być pewny, że ochrona przeciwkorozyjna będzie taka jak obiecano (długotrwała, zgodna z normami ochrony środowiska). Nic dziwnego, że klienci decydują się zainwestować w sprawdzone rozwiązania ochronne Feycolor. W branży ochrony antykorozyjnej, Feycolor posiada wieloletnie doświadczenie w systemach powłok lakierniczych i przy ich stosowaniu. Utrzymujemy wartości od pokoleń!

Stara miłość nie rdzewieje!

Ochrona przed korozją jest jednym z tradycyjnych obszarów, który oferujemy od wielu lat. Udowadnia to wiele fabryk w Europie, w których zastosowano nasze rozwiązania. Najwyżjsza jakość klasy premium kultywowana jest nieprzerwanie od lat i udowadnia nam, że w dziedzinie antykorozji podążamy właściwą drogą.

Do ochrony przed korozją oferujemy następujące produkty:

podkłady,

powłoki międzywarstwowe,

lakiery nawierzchniowe,

lakiery jednowarstwowe,

z miką żelazową,

lakiery strukturalne.