Badania i rozwój

Badania, rozwój i gwarancja jakości są naszym priorytetem. Każdego dnia nasi koledzy z laboratorium udowadniają to wykonując swoją pracę. Tylko dzięki stałemu monitorowaniu produkcji i rozwijaniu nowych receptur w naszym laboratorium, możemy sprostać rosnącym wymaganiom na indywidualne rozwiązania w jakości premium.

Elementy naszego sukcesu:

Nasz zespół laboratoryjny dostarcza niestandardowe rozwiązania poprzez stały kontakt z klientem i doskonałą obsługę na miejscu.
Wodorozcieńczalne,  o niskiej zawartości rozpuszczalnika, niezwykle solidne, trwałe produkty są elementem naszego standardowego programu.  Te produkty są w stanie sprostać wszystkim przepisom, zasadom i prawnym aspektom ochrony środowiska i bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Feycolor przywiązuje wielką wagę do bezkompromisowej jakości we wszystkich obszarach rozwoju, produkcji i stosowania.

Niezmienna jakość w doradztwie, badaniach i produktach stały się receptą Feycolor na nieskazitelną reputację przez ponad 60 lat i dają nam pewne perspektywy na przyszłość.

LAboratorium lakiery przemysłowe

Stały rozwój receptur

Poprzez stały rozwój receptur w naszym laboratorium, możemy oferować naszym klientom produkty dobrane “na miarę” , ich optymalną aplikację  i doskonały wynik w uczciwej cenie.

Utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami, żeby mieć pewność, że nasze rozwiązania pasują idealnie do ich potrzeb i oczekiwań. Dlatego też nasi klienci szczególnie doceniają to, że osoby kontaktowe w naszej firmie nie zmieniają się od lat.


Nasi pracownicy zostają w firmie na dekady. Taka lojalność nagradzana jest przez ich ukierunkowany rozwój i stałe szkolenia, które pozwalają pozostawać naszym pracownikom na najwyższym, aktualnym stanie wiedzy.